Merhabalar 🙂

Kısaca kendimizden bahsetmek gerekirse biz Dağ Arama Kurtarma Derneği (DAK) olarak gönüllü ekibimizle hayat kurtarmaya çalışıyoruz. (Bkz: Hakkımızda)

Pandemi ile mücadele ettiğimiz bu süreçte biz sivil toplum kuruluşları olarak gerek organizasyonlarımız açısından gerekse bağış almada sorunlarla karşılaşmaktayız. En önemlisi de toplum sağlığını riske atmadan yeni gönüllülerle bir araya gelme zorluğu yaşıyoruz.

Biz de Sosyal Gönüllülük Projemizi hayata geçirmeye karar verdik 🙂
Bu proje ile özveri ve yardımseverlik isteğiyle sahada mücadele eden ekibimize fiziksel olarak olamasanız bile evlerinizden destek verebilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak sosyal gönüllülük projemize kayıt yaptırabilirsiniz. Bilgisayar ya da telefonunuzdan bize destek olarak ekibimizin bir parçası olabilirsiniz. Sizden istediğimiz yalnızca her ay birkaç dakikanızı ayırarak sosyal medya görünürlüğümüzü arttırmak ve tanınırlığımızı arttırmak amacıyla yaptığımız paylaşımlara desteklerinizi göstermeniz. Bu sayede verdiğimiz emeklerin görünürlüğünü arttırarak eksiklerimizi tamamlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Dilerseniz dönem dönem bir çok alanda uzman arkadaşlarımızın tamamen ücretsiz çevrimiçi (Zoom) olarak verecekleri eğitimlere ve söyleşilere katılarak DİJİTAL KATILIM BELGESİ’de alabilirsiniz.

     


    WhatsappE-PostaTelefon Araması (GSM)SMS